Kategoria

Byliny nasiona drzew zimozielonych Japoński nasion drzewa bonsai nasiona holly liść sosna sosna 100 Sztuk/worek

Nowy

zł1.63

zł3.34

-51 %

W magazynie

Tagi: Tanie: Byliny nasiona drzew zimozielonych Japoński nasion drzewa bonsai nasiona holly liść sosna sosna 100 Sztuk/worek, wysokiej jakości Byliny nasiona drzew zimozielonych Japoński nasion drzewa bonsai nasiona holly liść sosna sosna 100 Sztuk/worek, dostawcy Bonsai z Chin.


ten sklep jest od niebo polecam
zdjęcia Lista
najbardziej Popularne
sadzenia instrukcje: o domu-uprawiane owoce i warzywa, kwiaty i techniki sadzenia: 1: Dla małych cząstek nasiona, bez powłoki zachowanie nasiona mogą być wysiewane bezpośrednio bez kiełkowania. na przykład: sukulenty, truskawki, lawenda, kwiaty, większość warzyw. 2: Gotowy garnki, narzędzia gleby i związanych z nimi. pokryte błoto w dnie garnka, o grubości około 15-30 cm, następnie nasiona są posypane na górze, a następnie pokrycie nasion 1-2 cm nad gleby, ostatnie podlewanie go. czekać do kiełkowania nasion, najbardziej krytycznym czynnikiem jest temperatura i wilgotność, większość nasion w temperaturze wyższej niż 18 stopni, około 7-10 dni do kiełkowania. po kiełkowania potrzebują dużo światła słonecznego i suplementy nawozów, wzrostu roślin zwyczaj w odpowiednich podlewania. 3: Dla większych nasiona i twardą skorupę nasiona muszą być zagruntowane. takich jak fasola, nakrętki. a. You może kiełkować nasiona w sterylne gleby w papierowym kubku, utrzymanie go podlewać i pokryte folią z tworzywa sztucznego, aby utrzymać wilgoć. b. You może również kiełkowania nasion w ciągu ręczniki papierowe. zwilżyć 3 ręczniki papierowe i umieścić je jeden na górze innych. złożyć je w połowie, a następnie złożyć je w pół ponownie. umieścić nasiona w środku i złożyć ponownie kilka razy, aby uzyskać maksymalny zasięg i grubości. c. Utrzymać wilgotne ręczniki papierowe w sposób ciągły. możesz umieścić je na talerzu, który pozwala zachować dodatkową ilość wilgoci w nim. można również obejmować ręczniki z wrap lub plastikowej torbie. d. Keep ręczniki z promieni słonecznych, ale w ciepłym miejscu. jednak, nie należy umieszczać je obok a chłodnicy, lub będzie im wyschnąć szybko. e. Przeszczepu nasion do papierowego kubka wypełnione zalewania gleby raz można zobaczyć niewielką korzeń i pozostawia zaczynają pojawiać. dodać pewien, że liście są tuż poniżej gleby. f. umieścić roślin w słońcu. to zajmie czasu dla zakładu do outgrow kubka. tymczasem, spojrzeć na pojemnik dwa razy, że rozmiar do przesadzania. nie overwater. jeśli używasz zamiast papieru kubek z tworzywa sztucznego, cios kilka małych otworów w dół do odwadniania.

Typ jednostki część
Waga przesyłki 0.02kg (0.04lb.)
Rozmiar przesyłki 2cm x 2cm x 2cm (0.79in x 0.79in x 0.79in)
Typ produktu Bonsai
Rozmiar Małe,Mini,Średni
Klimat Umiarkowany
Styl Wieloletnia
Różnorodność Pinus
Full-bloom okres Lato
Klasyfikacja Powieść roślin
Typ Zdrewniałe rośliny
Wykorzystanie Rośliny ogrodowe
Funkcja Oczyszczanie powietrza
Doniczka Sadzone z puli
Numer modelu other
Zastosowanie konstelacji Wodnik
Lokalizacja Dziedziniec
Stopień trudności kultywowanie Bardzo łatwe

Napisz opinię

Byliny nasiona drzew zimozielonych Japoński nasion drzewa bonsai nasiona holly liść sosna sosna 100 Sztuk/worek

Byliny nasiona drzew zimozielonych Japoński nasion drzewa bonsai nasiona holly liść sosna sosna 100 Sztuk/worek

ten sklep jest od niebo polecam zdjęcia Lista najbardziej Popularne sadzenia instrukcje: o domu-uprawiane owoce i warzywa, kwiaty i techniki sadzenia: 1: Dla małych cząstek nasiona, bez powłoki zachowanie nasiona mogą być wysiewane bezpośrednio bez kiełkowania. na przykład: sukulenty, truskawki, lawenda, kwiaty, większość warzyw. 2: Gotowy garnki, narzędzia gleby i związanych

Pokrewne produkty

Pomyślnie dodano produkt do porównania produktów!