Kategoria

14.7X12.5 CM Książka Ptak Moda Akcesoria Samochodowe Car Styling Naklejki Winylowe Kalkomanie S6-2446

Nowy

zł4.06

zł6.79

-40 %

W magazynie

Tagi: Tanie: 14.7X12.5 CM Książka Ptak Moda Akcesoria Samochodowe Car Styling Naklejki Winylowe Kalkomanie S6 2446, wysokiej jakości 14.7X12.5 CM Książka Ptak Moda Akcesoria Samochodowe Car Styling Naklejki Winylowe Kalkomanie S6-2446, dostawcy Car Stickers z Chin.


14.7X12.5 CM Książka Ptak Moda Akcesoria Samochodowe Car Styling Naklejki Winylowe Kalkomanie S6-2446
zastosowanie naklejki jest bardzo proste, biorąc tylko kilka minut.
twój naklejka ma 3 części:
Podkład papier Naklejki Jasne Taśmy Transferu
1 oczyścić powierzchnię, gdzie naklejka zostanie zainstalowany
2 Powoli usunięte upewniając się, że twój naklejka pozostaje na podłożu papierowym przyklejone do jasne taśmy transferu. jeśli część kalkomanii unosi się z podłoża, naciśnij podkład papier z powrotem w dół przed nim, dopóki nie pozostaje przyklejone do transferu taśmy.
3, gdy naklejka jest z dala od podłoża obrane, line up i pozycji swoje naklejka w stosunku do powierzchni, do którego zostanie ona stosowana.
4 użyj karty kredytowej, squegee, lub coś podobnego do gładkich swój naklejka, upewniając się, że to jest całkowicie zatrzymany na powierzchni.
5 Starannie i Powoli, wyjąć taśmy transfer z kalkomanii, upewniając się, że twój naklejka jest zatrzymany na powierzchni. jeśli widzisz część naklejka nie zwolnienie z transferu taśmy, naciśnij go z powrotem w dół do powierzchni i powtórzyć proces.
wysyłka: nie więcej niż 5 dolarów dostawy logistyki jest Yan Wen. 4PX pakiet gospodarczy (śledzenia nie jest dostępna.) więcej niż 5 dolarów można wybrać China Post zarejestrowany pakiet (śledzenia dostępne). Ogólny czas przybycia 15-60 dni gwarancja: 1.100% gwarantuje nowy dobry z dobrym stanie. 2. Jeśli nie jesteś zadowolony z pozycji, skontaktuj się z nami przed wyjazdem złą informacje zwrotne lub dokonać problem,, który nie jest pomocny i przyjazny. 3. Powrót i zmiany jest już dostępny. kupujący muszą dbać powrotnej wysyłki opłaty. i prosimy o kontakt z nami, jeśli chcesz zwrócić lub zmienić. 4. Please potwierdzić dostarczane ASAP kiedy dostaniesz przesyłkę. jeśli nadal nic nie włącza się aż szacowany czas prosimy zwrócić się do nas przedłużyć czas :) o Nas: 1. We skupić się na samochód naklejki. ponieważ ostrość, tak profesjonalni

Typ jednostki część
Waga przesyłki 0.01kg (0.02lb.)
Rozmiar przesyłki 25cm x 20cm x 1cm (9.84in x 7.87in x 0.39in)
Typ artykułu Naklejki
Opakowanie Nie pakowane
Model Zwierząt wzór
Nazwa marki YJZT
Kategoria Naklejki
Rodzaj naklejki Karoserii
Pozycja średnicy 0cm
Nazwa modelu S6-2446
Projekt Zwierząt
Typ Klej naklejki
Pozycja wysokość 12.5cm
Pozycja szerokość 14.7cm
Is_customized Tak
Długość produktu 0cm
Naklejki umieszczenie Całego ciała
Rodzaj materiału Vinyl
Color Black Silver
Sticker Car Sticker

Napisz opinię

14.7X12.5 CM Książka Ptak Moda Akcesoria Samochodowe Car Styling Naklejki Winylowe Kalkomanie S6-2446

14.7X12.5 CM Książka Ptak Moda Akcesoria Samochodowe Car Styling Naklejki Winylowe Kalkomanie S6-2446

14.7X12.5 CM Książka Ptak Moda Akcesoria Samochodowe Car Styling Naklejki Winylowe Kalkomanie S6-2446 zastosowanie naklejki jest bardzo proste, biorąc tylko kilka minut. twój naklejka ma 3 części: Podkład papier Naklejki Jasne Taśmy Transferu 1 oczyścić powierzchnię, gdzie naklejka zostanie zainstalowany 2 Powoli usunięte upewniając się, że twój naklejka pozostaje na podłożu papierowym przyklejone

Pokrewne produkty

Pomyślnie dodano produkt do porównania produktów!