Kategoria

1 sztuk łożyska ślizgowe łożysko GE300ES rozmiar: 300X430X165 MM

Nowy

zł2 429.18

W magazynie

Tagi: Tanie: 1 sztuk łożyska ślizgowe łożysko GE300ES rozmiar: 300X430X165 MM, wysokiej jakości 1 sztuk łożyska ślizgowe łożysko GE300ES rozmiar: 300X430X165 MM, dostawcy Shafts z Chin.


jeśli potrzebujesz dużej ilości zakupu, cena może być omówione
pozycja: GE300ES
typ: wspólne łożyska
ilość: 1 łożyska
wymiary są w następujący sposób:
SD = 300 MM, D = 430 MM, B = 165 MM, C = 120 MM
wysyłka:
podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 3 dni po zakończeniu płatności.
nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, cła, i podatki na przywóz do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówili przesyłek.
koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, i kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne.
zwroty:
dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepsze, że możemy.
zwrócimy ci jeśli powrót rzeczy w ciągu 15 dni od daty otrzymania rzeczy dla każdego powód. jednak, kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach. jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane, nabywca będzie odpowiedzialna za takie szkody lub straty, a my nie dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy. kupujący powinien spróbować złożyć reklamację w firmie logistycznej, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty.
nabywca będzie odpowiedzialny za wysyłek opłat wracać rzeczy.
gwarancja i Konserwacja:
oferujemy 1-month bezpłatną wymianę. kupujący może zażądać w celu wymiany w ciągu 15 dni od otrzymania produktu. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu.
mamy również 12-miesiąc wolnego konserwacji. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu. jeśli jakakolwiek część jest wymagane do wymiany, kupujący powinien również zapłacić za koszty części do wymiany.
przed wracać rzeczy, proszę potwierdzić adres zwrotny i sposób logistycznego z nami. po wydać elementy do firmy logistycznej, prosimy o przesłanie nam tropi., jak tylko otrzymamy elementy, będziemy naprawić lub wymienić je JAK NAJSZYBCIEJ.
odpowiedź:
twoja satysfakcja i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne. leasing P zostawić pozytywne opinie i 5 gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług s.

Typ jednostki część
Waga przesyłki 80.0kg (176.37lb.)
Rozmiar przesyłki 45cm x 45cm x 20cm (17.72in x 17.72in x 7.87in)
Chropowatość powierzchni Ra 0.05
Numer modelu GE300ES
Materiał Stal
Nazwa marki CLZ
Powłok Bearing steel
Struktura Joint bearing

Napisz opinię

1 sztuk łożyska ślizgowe łożysko GE300ES rozmiar: 300X430X165 MM

1 sztuk łożyska ślizgowe łożysko GE300ES rozmiar: 300X430X165 MM

jeśli potrzebujesz dużej ilości zakupu, cena może być omówione pozycja: GE300ES typ: wspólne łożyska ilość: 1 łożyska wymiary są w następujący sposób: SD = 300 MM, D = 430 MM, B = 165 MM, C = 120 MM wysyłka: podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 3 dni po zakończeniu

Pokrewne produkty

Pomyślnie dodano produkt do porównania produktów!