Kategoria

Nowy Wysokiej Jakości Moda Obraz full lace peruki>> Gintama Phaedon + Hannah Długi Cosplay Peruka Prosta 150 cm

Nowy

zł98.34

zł136.60

-28 %

W magazynie

Tagi: Tanie: 100% Nowy Wysokiej Jakości Moda Obraz full lace peruki>> Gintama Phaedon + Hannah Długi Cosplay Peruka Prosta 150 cm, wysokiej jakości 100% Nowy Wysokiej Jakości Moda Obraz full lace peruki>> Gintama Phaedon + Hannah Długi Cosplay Peruka Prosta 150 cm, dostawcy Jewelry Findings & Components z Chin.


wysyłka
1. domyślna metoda wysyłki jest air mail, który nie ma problemów celnej w większość czasu. zrobimy co w naszej mocy, aby pomóc ci w imporcie towarów. jeśli chcesz szybciej shpping sposób,
oferujemy ems, i inne Ekspresowe. możesz skontaktować się z nami na dokładnym ilość, jeśli nie jesteś pewien opłatę transportową dla danego kraju.
2. It trwa około 7-20 dni do airmail, aby dotrzeć do USA, WIELKIEJ BRYTANII, Kanady, i większości krajów Europejskich, ale to zajmie 20-50 dni do Ameryki południowej 's klientów. jeśli nie jesteś pewien swojego kraju usługi, uprzejmie prosimy o kontakt w celu uzyskania więcej informacji.
Instrukcja Kasie dodatkowe
my zawsze staramy się Legalnie Bagatelizować swoje należności przywozowych (lub GST lub vat lub inne Podatki). w większości przypadków, nie ma obowiązek płatne w ogóle. jednak, jeśli wszelkie dodatkowe koszty generowane do odprawy celnej musi być ponoszone przez klienta. w celu uniknięcia jakichkolwiek niezadowolenie, jesteś sugerują, aby zapoznać się z lokalnym celnej i rozporządzenie rządu przed zakupem.
powrotna polisa
kupujący powinien sprawdzić paczkę po otrzymaniu. jeśli pakiet uszkodzenia podczas transportu towarowego, proszę odmówić podpisania na opakowaniu i to będzie wrócić do nas. następnie skontaktuj się z nami niezwłocznie.
jeśli potrzebujesz zwrotu, proszę sprawdzić dwukrotnie, aby potwierdzić element nie przedstawiciel praca i skontaktować się z działem obsługi klienta, daj nam znać szczegółowe problemu i wyślij nam kilka zdjęć o potwierdzenie. a jeśli kupujący nie zgadzaj się na powrocie, po nasz inżynier techniczny sprawdził otrzymał zwrotu jest bez problemu jakości, wszystkie opłata jest na kupującego 's koszt.
akceptujemy TYLKO zwrotu na oryginalnym opakowaniu. prosimy upewnić się, że przedmiot NIE mają man-made sabotaż. jeśli zakupiony w stan niewłaściwe, należy PAMIĘTAĆ, że koszty przesyłki opłata nie będzie zwrot, wszystkie wysyłki powrotu opłata powinna zapłacona przez kupującego.
dla innych powrotu pyta, prosimy o kontakt poprzez e-mail.
proszę przeczytać takie szczegóły ostrożnie przed licytować i skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszych pytań, nasz serwis personel stoi gotowi służyć. dzięki za uwagę.
o nas
to jest mój nowy sklep, a Ja bardzo mile widziane każdego klienta, który pochodzi i wizyty nas. wsparcie wiele znaczy dla nas. możesz dać mi wiadomość na jakiś problem i
informacje zwrotne Polisa:
-robimy cenimy naszych klientów i chcemy, aby być zadowolony.
-jeśli nie jesteś zadowolony z jakiegoś powodu, proszę napisz do nas przed wyjazdem negativ e opinii.
-jesteśmy uzasadnione i będzie ciężko pracować, aby rozwiązać problemy sprawiedliwie.
-większość problemów może być rozwiązany, bez konieczności zostawiaj negatywnej uwagi do siebie.
-pozytywne Informacje Zwrotne opuszcza Po Otrzymaniu Informacji Zwrotnej od Kupującego.

Typ jednostki część
Waga przesyłki 0.22kg (0.49lb.)
Rozmiar przesyłki 18cm x 20cm x 15cm (7.09in x 7.87in x 5.91in)
Typ artykułu Ocena biżuteria
Biżuteria ustalenia typu Paciorek czapki
Pozycja średnicy 00inch
Pozycja waga 00g
Materiał Bawełna
Pozycja wysokość 00inch
Długość produktu 00inch
Cechy produktu new
Pozycja szerokość 00inch
Numer modelu AAA

Napisz opinię

Nowy Wysokiej Jakości Moda Obraz full lace peruki>> Gintama Phaedon + Hannah Długi Cosplay Peruka Prosta 150 cm

Nowy Wysokiej Jakości Moda Obraz full lace peruki>> Gintama Phaedon + Hannah Długi Cosplay Peruka Prosta 150 cm

wysyłka 1. domyślna metoda wysyłki jest air mail, który nie ma problemów celnej w większość czasu. zrobimy co w naszej mocy, aby pomóc ci w imporcie towarów. jeśli chcesz szybciej shpping sposób, oferujemy ems, i inne Ekspresowe. możesz skontaktować się z nami na dokładnym ilość, jeśli nie jesteś pewien opłatę transportową dla danego kraju. 2. It trwa około 7-20 dni do airmail, aby dotrzeć do

Pokrewne produkty

Pomyślnie dodano produkt do porównania produktów!